SMASH Super Sauce Flowers

Maximální intenzita aroma díky úpravě Super-Sauce – SMASH Flowers pro náročné znalce

Filtry

Seřadit podle:

4 produkty

Vyprodáno
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Vyprodáno
SMASH Lemon Haze Super Sauce květ 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SMASH Lemon Haze Super Sauce květ 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Vyprodáno
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SMASH Strawberry OG Super Sauce květ 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Vyprodáno
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)

Čím se květy SMASH liší od běžných, je vidět hned: úprava Super Sauce jim dává pryskyřičný, lesklý povrch. V této kategorii najdeš SMASH Super Sauce Flowers v balení po 2 gramech. Kdo chce koupit SMASH Super Sauce Flower, hledá většinou právě tento zušlechtěný vzhled.

Koupit SMASH Super Sauce Flower: odrůdy

V nabídce jsou čtyři genetiky. Northern Lights přináší zemitě sladký indica profil s pryskyřičnou hloubkou, Black DOG je kořeněně zemitý a hutný, Strawberry OG spojuje jahodu s OG charakterem, Lemon Haze zůstává citrusovou haze notou. Každá se dodává jako 2gramové balení.

Co znamená Super Sauce

Úprava Super Sauce zajišťuje pryskyřičnou, lesklou strukturu povrchu, která dala řadě jméno. Díky tomu se květy vzhledem i profilem odlišují od standardního zboží. Více o značce najdeš na stránce SMASH.

Zařazení

Kanabinoidový profil je laboratorně ověřený a zdokumentovaný na příslušné stránce produktu. Další květy najdeš v přehledu květů.

Časté otázky k SMASH Super Sauce Flowers

Kde můžu koupit SMASH Super Sauce Flower?

Přímo v této kolekci, v 2gramových baleních.

Co je úprava Super Sauce?

Zušlechtění, které dává květu pryskyřičný, lesklý povrch.