Květiny + hašiš

Tady můžeš koupit květy a hašiš, shromážděné na jednom místě. Kategorie spojuje CBD produkty z průmyslového konopí, moderní odrůdy s HHZ a kanabinoidy Superior a také hash a hotově ubalené jointy. Přes tlačítka se dostaneš přímo do vhodné podkategorie. Všechny...

Filtry

Seřadit podle:

96 produktů

HHZ Pre-Roll - Gorilla GluePředrolovaný joint HHZ květy Skunk #1
HHZ Pre-Roll - Gorilla Glue
Prodejní cena€11,90
HHZ Pre-Roll - Skunk #1HHZ Pre-Roll - Skunk #1 - HHC VAPES
HHZ Pre-Roll - Skunk #1
Prodejní cena€11,90
HHZ Pre-Roll - Northern LightsHHC_Vapes_Doprava_CZ
HHZ Pre-Roll - Polární záře
Prodejní cena€11,90
HHZ Pre-Roll - Pineapple ExpressHHC_Vapes_Doprava_CZ
HHZ Pre-Roll - Ananasový Expres
Prodejní cena€11,90
HHZ Pre-Roll - Super Lemon HazeHHC_Vapes_Doprava_CZ
HHZ Pre-Roll - Super Lemon Haze
Prodejní cena€11,90
CBD Pre-Roll - Skunk #1CBD Pre-Roll - Skunk #1
Green8 Superior květy Black Ice 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Green8 Superior květy Black Ice 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior květy Sushi Cali 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Green8 Superior květy Sushi Cali 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Výprodej
HHZ prémiový květ - Blueberry Yum YumHHZ Premium květ - Blueberry Yum Yum
HHZ Premium Květy - Blueberry Yum Yum
Běžná cena€12,90 Prodejní cenaOd €9,90 (€990,00/100g)
Vyprodáno
CBD Pre-Roll - Super Lemon HazeHHC_Vapes_Doprava_CZ
Vyprodáno
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Vyprodáno
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SMASH Strawberry OG Super Sauce květ 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Vyprodáno
SMASH Lemon Haze Super Sauce květ 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SMASH Lemon Haze Super Sauce květ 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Vyprodáno
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Vyprodáno
Green8 Superior květy Skittlez 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Green8 Superior květy Skittlez 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)

Tady můžeš koupit květy a hašiš, shromážděné na jednom místě. Kategorie spojuje CBD produkty z průmyslového konopí, moderní odrůdy s HHZ a kanabinoidy Superior a také hash a hotově ubalené jointy. Přes tlačítka se dostaneš přímo do vhodné podkategorie.

Jaký je rozdíl mezi květy a hašišem?

Květy jsou usušená květenství rostliny. Jsou volné, aromatické a na povrchu často mají světlou vrstvu pryskyřice. Hašiš vzniká, když se tato pryskyřice sesbírá a slisuje. Tím je kompaktnější, tmavší a koncentrovanější než květ, ze kterého pochází.

Hašiš je hutnější a má intenzivnější aroma. Která forma ti sedí, je hlavně otázka chuti a zvyku, ne toho, co je správně nebo špatně.

U obou je důležitý obsažený kanabinoid. V této kategorii najdeš CBD z průmyslového konopí i moderní kanabinoidy jako HHZ. Jaký kanabinoid produkt obsahuje, je uvedeno na příslušné stránce produktu.

Koupit květy: od CBD po HHZ

U květů máš dva směry. CBD květy pocházejí z certifikovaného průmyslového konopí a obsahem THC jsou pod zákonným limitem.

HHZ květy a květy Superior jsou postavené jinak. Jsou zušlechtěné moderním, cíleně vyrobeným kanabinoidem a nejsou klasickým konopným produktem. Do této skupiny patří odrůdy jako HHZ květ Gorilla Glue, HHZ prémiový květ Blueberry Yum Yum nebo odrůdy Superior od SHEESH Budz. Obsah THC je vždy deklarován.

Koupit hašiš: CBD hašiš a HHZ hašiš

I u hašiše důsledně rozlišujeme podle kanabinoidu. CBD hašiš jako Just Kush nebo Basic Blondie pochází z průmyslového konopí a přináší typické aroma hashe.

HHZ hašiš jako Nepal Cream naopak sází na moderní kanabinoid. Není to přírodní pryskyřice v klasickém smyslu, ale cíleně vyrobený produkt.

Jaká právní úprava platí pro květy a hašiš?

CBD zboží z průmyslového konopí zůstává obsahem THC pod zákonným limitem. HHZ v současnosti není uvedeno ani v zákoně o omamných látkách (BtMG), ani v příloze zákona o nových psychoaktivních látkách (NpSG) (stav k srpnu 2026). U moderních kanabinoidů jako HHZ se právní situace mění rychleji, proto se vyplatí před objednávkou krátce zkontrolovat aktuální stav.

Průběžně aktualizovaný přehled najdeš v našem průvodci: Kanabinoidy a jejich legalita v Německu 2026.

Jak se kouří květy a hašiš?

Květy se obvykle rozdrtí drtičem. Pokud nechceš balit vůbec sám, nejjednodušším řešením jsou hotově ubalené možnosti z kategorie Jointy.

Hašiš je pevnější než květy. Malý kousek změkne krátkým zahřátím mezi prsty a pak se dá rozdrobit. Doporučení ke konzumaci ani k množství nedáváme.

Časté otázky o květech a hašiši

Nejlíp obojí skladuj v chladu, ve tmě a vzduchotěsně, třeba ve sklenici s víčkem. Tak zůstane aroma i struktura déle zachované. Květy při špatném skladování vysychají, hašiš se může začít drolit. Drž obojí dál od tepla a přímého slunečního světla.

CBD pochází z průmyslového konopí, obsah THC je pod zákonným limitem. HHZ je cíleně vyrobený kanabinoid, nikoli produkt z průmyslového konopí. Při nákupu proto nesleduj jen formát květ nebo hašiš, ale hlavně obsažený kanabinoid.

Jo. Květy se dají dobře vaporizovat v suchém vaporizéru. Hašiš můžeš používat ve vaporizérech, které jsou určené na koncentráty nebo na směs. Vaporizace je pro mnoho lidí šetrnější než kouření, protože nevzniká kouř ze spalování. Předem si zkontroluj, na co je tvoje zařízení určené.