Green8 Superior květy

Green8 Superior květy – intenzivní aroma, kontrolovaná kvalita a jasný profil kanabinoidů

Filtry

Seřadit podle:

3 produkty

Green8 Superior květy Black Ice 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Green8 Superior květy Black Ice 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior květy Sushi Cali 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Green8 Superior květy Sushi Cali 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)
Vyprodáno
Green8 Superior květy Skittlez 2gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Green8 Superior květy Skittlez 2g
Prodejní cena€16,90 (€845,00/100g)

Green8 je kompaktní, ale svébytná řada květů. Místo nekonečného seznamu odrůd nabízí několik výrazných profilů ve 2gramových baleních. Kdo chce koupit květy Green8, hledá většinou právě tento jasný, trochu svérázný chuťový charakter.

Koupit květy Green8: odrůdy

Black Ice je vlajková loď, chladivě kořeněný profil s lehce sladkým podtónem, který připomíná zimní charakter. Skittlez míří ovocně pestrým směrem, Sushi Cali přináší svérázný, svěží profil. Názvy odrůd popisují aroma a genetiku.

Zařazení

Květy Green8 jsou laboratorně ověřené a dodávají se ve 2gramových baleních. Prodej probíhá od 18 let. Více o značce najdeš na stránce Green8. Kdo chce porovnat jiné květy, podívá se na HHZ květy nebo CBD květy.

Časté otázky ke květům Green8

Kde můžu koupit květy Green8?

Přímo v této kolekci, ve 2gramových baleních.

Co znamená Black Ice?

Chladivě kořeněný aromatický profil s lehce sladkým podtónem, nejznámější odrůda Green8.