Básník

Tato kategorie je zásobárnou značky DICHT3R. Zatímco květy najdeš jinde v malých množstvích na vyzkoušení, tady jde o 25gramové balení. Kdo chce koupit DICHT3R a svou odrůdu už zná, ušetří si s velkým balením neustálé doobjednávání. Koupit DICHT3R: odrůdy v...

Filtry

Seřadit podle:

6 produktů

Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r Cali-Gator-Weed květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r - Kikki Melon Kush CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r - Frozty Skunk CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r – Haze FFM CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Vapes_Doprava_CZ
Dicht3r – Crittical Afghani Kush CBD květy 25g
Prodejní cena€199,00 (€796,00/100g)

Tato kategorie je zásobárnou značky DICHT3R. Zatímco květy najdeš jinde v malých množstvích na vyzkoušení, tady jde o 25gramové balení. Kdo chce koupit DICHT3R a svou odrůdu už zná, ušetří si s velkým balením neustálé doobjednávání.

Koupit DICHT3R: odrůdy v balení 25 g

Šest odrůd je k dispozici v 25gramovém balení. Haze FFM má charakter dvojitého jablka s anýzovou notou, Frozty Skunk je ovocně chladivý s mentolovým závěrem, Cali-Gator-Weed a Grow-Rilla-Glue přinášejí vlastní profily. K tomu Kikki Melon Kush a Crittical Afghani Kush. Kanabinoidový profil je vždy zdokumentován v COA dané šarže.

Proč velké balení

25 gramů je určeno na zásobu. Vyplatí se, když už máš svou odrůdu a používáš ji pravidelně, místo abys pořád dokupoval malá množství. Kdo chce nejdřív testovat, najde menší balení v kategorii Květy DICHT3R.

Víc od DICHT3R

Kromě květů existuje značka i jako vape. DICHT3R Vapes nesou stejné názvy aromat.

Časté otázky k DICHT3R

Kde můžu koupit květy DICHT3R do zásoby?

Přímo v této kolekci, v 25gramovém balení.

Jaký je rozdíl oproti běžným květům DICHT3R?

Tady jde o velké 25g balení, menší množství najdeš v kategorii Květy DICHT3R.

Co je v květech?

Kanabinoidový profil je zdokumentován v COA příslušné šarže.