Canapuff

30% na všechny Canapuff vapy, květy, hash a jointy s kódem CANAPUFF30. Jen do pondělí.

Filtry

Seřadit podle:

29 produktů

T9HC Vape Extreemly 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Zákaznický_servis_CZ
T9HC Vape Extreemly 95% 1ml
Prodejní cena€34,99
T9HC Vape Euforic 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Zákaznický_servis_CZ
T9HC Vape Euforic 95% 1ml
Prodejní cena€34,99
T9HC Vape Deep 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Zákaznický_servis_CZ
T9HC Vape Deep 95% 1ml
Prodejní cena€34,99
T9HC Vape Balanced 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Zákaznický_servis_CZ
T9HC Vape Balanced 95% 1ml
Prodejní cena€34,99
T8HC Vape Gorilla Kush 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Zákaznický_servis_CZ
T8HC Vape Gorilla Kush 95% 1ml
Prodejní cena€34,99
T8HC Vape Gorilla Power 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Zákaznický_servis_CZ
T8HC Vape Gorilla Power 95% 1ml
Prodejní cena€34,99
T8HC Vape Jungle Monkey 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Zákaznický_servis_CZ
T8HC Vape King Gorilla 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Zákaznický_servis_CZ
T8HC Vape King Gorilla 95% 1ml
Prodejní cena€34,99
T8HC Vape AK47 Ultra Edition 99% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Zákaznický_servis_CZ
T9HC Hash Extreemly 99% | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Hash Extreemly 99%
Prodejní cena€10,90
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Balanced 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Blue Widow 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Maui Wowie 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Deep 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Joint Deep 99% | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Joint Deep 99%
Prodejní cena€10,90
T9HC Joint Euforic 99% | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Joint Euforic 99%
Prodejní cena€10,90
T9HC Joint Balanced 99% | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Joint Balanced 99%
Prodejní cena€10,90
T9HC Hash Euforic 99% | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Hash Euforic 99%
Prodejní cena€10,90
Vyprodáno
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Extreemly 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Purple Queen 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)
Vyprodáno
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Vapes_Doprava_CZ
T9HC Květy Euforic 99% 2g
Prodejní cena€17,90 (€895,00/100g)

Tady najdeš všechny produkty Canapuff v Cannabude na jednom místě: řadu T9HC jako květy, hash, joint a vape a také T8HC vapy. Všechny šarže jsou laboratorně testované. Prodej výhradně dospělým od 18 let.

Canapuff znamená úzkou, přehledně uspořádanou produktovou řadu. Místo desítek odrůd jsou tu čtyři opakující se aromatické profily, které se táhnou všemi formami užívání. Komu chutná Balanced jako květ, najde stejný profil i jako hash, joint nebo vape.

Produktové řady Canapuff

Přehled všech per značky najdeš pohromadě v kategorii Canapuff Vapes.

Čtyři aromatické profily

Názvy odrůd popisují chuť, ne účinek. Obsah je v rámci jedné řady vždy stejný.

  • Balanced: exotické ovoce, citrusová svěžest, bylinné nuance
  • Deep: tmavý a tropický, květinový, s kořeněným dozvukem
  • Euforic: zralé třešně a lesní plody na zemitém podtónu
  • Extreemly: tropicky sladký s citrusy a kořeněnou špičkou

U květů k tomu přibývají tři klasické názvy odrůd: Purple Queen, Blue Widow a Maui Wowie.

T8HC a T9HC – jaký je mezi nimi rozdíl?

Oba kanabinoidy pocházejí ze stejné rodiny a vyrábějí se v laboratoři. Liší se profilem a výběrem odrůd, v zásadě ne způsobem použití. T9HC už nabízíme ve všech čtyřech formách užívání, T8HC zatím jako vape.

Jak silný bude účinek, závisí na množství, formě užívání a vlastních zkušenostech. K snášenlivosti a účinkům neuvádíme žádná zdravotní tvrzení. Produkty nejsou léčiva.

Canapuff a právní situace

T8HC a T9HC jsou kanabinoidy vyráběné v laboratoři, a tedy nejde o klasické konopné produkty. Právní zařazení nových kanabinoidů se může rychle změnit, protože zákonodárce může účinné látky dodatečně zařadit na seznam. Aktuální stav jsme pro tebe shrnuli v průvodci: Kanabinoidy 2026 v Německu – aktuální přehled.

Prodej probíhá výhradně dospělým od 18 let.


Kup si Canapuff

V Cannabude kupuješ Canapuff s jasně uvedeným obsahem, doloženým laboratorním testováním a diskrétním doručením. Novinkami v sortimentu jsou T9HC Květy, T9HC Hash a předbalené T9HC Jointy.