Dicht3r - 40% Superior Virágok

A DICHT3R a shop egyik legjellegzetesebb virág-termékcsaládja, saját fajtanevekkel és erős felismerhetőséggel. Ha DICHT3R virágot szeretnél vásárolni, itt megtalálod a választékot, a kipróbáláshoz való kis mennyiségtől a 25 grammos kiszerelésig. DICHT3R virág vásárlás: a fajták A termékcsalád egyedi neveket használ,...

Filter

Rendezés:

14 products

DICHT3R - 40% Superior virágok - Cali-Gator WeedDICHT3R - 40% Superior Virágok - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Cali-Gator Weed
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virág - Frozty SkunkDICHT3R - 40% Superior Virágok - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Frozty Skunk
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Grow-Rilla GlueDICHT3R - 40% Superior Virágok - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Grow-Rilla Glue
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Haze-FFMDICHT3R - 40% Superior Virágok - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Haze-FFM
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Kiki-Melon KushDICHT3R - 40% Superior Virágok - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Kiki-Melon Kush
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Cali-Gator-Weed 25g Virágzat
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Grow-Rilla-Glue Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Kikki Melon Kush Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Frozty Skunk Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Haze FFM Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Crittical Afghani Kush Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)

A DICHT3R a shop egyik legjellegzetesebb virág-termékcsaládja, saját fajtanevekkel és erős felismerhetőséggel. Ha DICHT3R virágot szeretnél vásárolni, itt megtalálod a választékot, a kipróbáláshoz való kis mennyiségtől a 25 grammos kiszerelésig.

DICHT3R virág vásárlás: a fajták

A termékcsalád egyedi neveket használ, mint a Haze-FFM, a Grow-Rilla Glue, a Kiki-Melon Kush vagy a Frozty Skunk. Mögöttük különböző aromaprofilok állnak, a fűszeres-földestől az édes-gyümölcsösig. A kannabinoidprofilt minden esetben a tétel COA-ja dokumentálja. A fajtanevek az aromát és a genetikát írják le.

Kis mennyiség vagy 25 g-os kiszerelés

A legtöbb fajta kipróbálásra alkalmas, kezelhető mennyiségben kapható. Egyes fajtákat, mint a Haze-FFM vagy a Frozty Skunk, 25 grammos kiszerelésben is megkapsz, ha már megtaláltad a fajtádat, és nem akarsz folyton újrarendelni.

Besorolás

A DICHT3R virágok laborvizsgáltak, a kannabinoidprofil az adott tétel COA-jában szerepel. Az értékesítés 18 éves kortól történik. Ha a márkát vape-ként is keresed, a DICHT3R Vapes kínálatában megtalálod.

Gyakori kérdések a DICHT3R virágokról

Hol vásárolhatok DICHT3R virágot?

Közvetlenül ebben a kollekcióban, egyenként kipróbálásra vagy 25 grammos kiszerelésben.

Mit jelentenek a fajtanevek?

Az olyan nevek, mint a Grow-Rilla Glue vagy a Kiki-Melon Kush, az adott aroma- és genetikai profilt jelölik. A kannabinoidprofil a COA-ban szerepel.