T9HC Virágok

A Canapuff T9HC Virágai 99% T9HC-t tartalmaznak a felhasznált koncentrátumban, 2 grammos kiszerelésben és hét aromaprofilban kaphatók. A virág adja a megjelenést és az ízt, a kannabinoid a hatást. Minden gyártási tételt laboratóriumban vizsgálnak be. Kizárólag 18 év feletti felnőttek...

Filter

Rendezés:

7 products

T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Balanced 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Blue Widow 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Maui Wowie 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Deep 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Extreemly 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Purple Queen 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Euforic 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)

A Canapuff T9HC Virágai 99% T9HC-t tartalmaznak a felhasznált koncentrátumban, 2 grammos kiszerelésben és hét aromaprofilban kaphatók. A virág adja a megjelenést és az ízt, a kannabinoid a hatást. Minden gyártási tételt laboratóriumban vizsgálnak be. Kizárólag 18 év feletti felnőttek részére.

A T9HC újdonság a kínálatban, és sokaknak felváltja a jól ismert virágcsaládokat. Mielőtt rátérnénk a fajtákra, tisztázzuk a két leggyakoribb kérdést: mi is pontosan a T9HC, és miben különböznek a profilok.

Mik azok a T9HC Virágok?

A T9HC Virágok egy válogatott virágból mint hordozóanyagból állnak, amelyre a T9HC kannabinoidot viszik fel. Az aroma, a szín és a szerkezet a növénytől származik, a hatás a hatóanyagtól. Ez ugyanaz a felépítés, amelyet a HHZ virágainkból ismersz, csak más kannabinoiddal és jóval magasabb tartalommal.

A T9HC-t, teljes nevén tetra-9-hidrokannabinolt, laboratóriumban állítják elő. Vagyis nem olyan összetevő, amelyet a kendernövény maga számottevő mennyiségben termel. A tartalom ebben a termékcsaládban egységesen 99%, minden csomag 2 grammot tartalmaz. Az érték a felhasznált koncentrátum tisztaságára vonatkozik, nem a virág teljes tömegére. A pontos profil az adott gyártási tétel analitikai tanúsítványában szerepel.

A T9HC Virágok fajtái áttekintésben

A hét fajta terpén- és aromaprofiljában különbözik, nem a hatóanyag-tartalmában. Közülük négy a jellegéről kapta a nevét, három klasszikus fajtanevet visel.

  • Balanced: egzotikus gyümölcsök, citrusos frissesség, füves árnyalatok
  • Deep: sötét és trópusi, virágos, fűszeres lecsengéssel
  • Euforic: érett cseresznye és erdei bogyók földes alaptónuson
  • Extreemly: trópusian édes, citrussal és fűszeres csúccsal
  • Purple Queen: erdei bogyó, áfonya és szőlő, gyantás lecsengéssel
  • Blue Widow: kerti gyümölcsök és gyógynövények, áfonya, pezsgő tonik
  • Maui Wowie: ananász és mangó, citrus, földes-fás alap

A fajtanevek az aromát írják le. Ha először rendelsz, a Balanced a legvisszafogottabb választás, míg a Purple Queen és a Blue Widow hozza a legkifejezettebb gyümölcsös jegyeket.

Mennyire erősek a T9HC Virágok?

Mind a hét fajta ugyanazzal a 99%-os tartalommal rendelkezik. A termékek közötti különbség tehát ízlés kérdése, nem erősségé. Hogy egyénileg mennyire erős a hatás, az a mennyiségtől, a fogyasztási formától és a saját tapasztalatodtól függ. Ha még nem ismered a T9HC-t, kezdd kis mennyiséggel, és várj türelmesen.

Az elviselhetőségről és a hatásról nem teszünk egészségügyi állításokat. A T9HC Virágok nem gyógyszerek.

T9HC, T8HC és HHZ összehasonlításban

A T9HC és a T8HC ugyanabba a családba tartozik, profiljukban és fajtaválasztékukban különböznek. A HHZ intenzitása alacsonyabb, és a kíméletesebb belépőnek számít.

  • HHZ: érezhető, de mérsékelt, széles fajtaválaszték
  • T8HC: közeli rokona a T9HC-nek, nálunk egyelőre vape-ként kapható
  • T9HC: a legmagasabb tartalom ebben a sorban, most már virág, hash és joint formájában is

A hozzád illő fogyasztási formát a T9HC Vapes, a T9HC Hash és a T9HC Joint-ok között találod.

A T9HC és a jogi helyzet

A T9HC egy laboratóriumban előállított kannabinoid, így nem klasszikus kendertermék. Az új kannabinoidok jogi besorolása rövid időn belül változhat, mert a jogalkotó utólag is felvehet hatóanyagokat a szabályozás alá. Az aktuális helyzetet és az egyes kannabinoidok besorolását útmutatónkban foglaltuk össze: Kannabinoidok 2026-ban Németországban – az aktuális áttekintés.

Az értékesítés kizárólag 18 év feletti felnőttek részére történik.


T9HC Virágok vásárlása

A Cannabude-nál egyértelmű tartalomjelöléssel, dokumentált laboratóriumi vizsgálattal és diszkrét szállítással vásárolhatod meg a T9HC Virágokat. Ha ugyanezt az alapot inkább előre sodorva szeretnéd, válaszd a T9HC Joint-okat. A nyugodt, nem pszichoaktív ellenpólusként CBD virágokat is kínálunk, a teljes virágkínálatot pedig az összes virág oldalon tekintheted át.