Canapuff

30% kedvezmény az összes Canapuff Vape-re, virágra, hashre és Joint-okra a CANAPUFF30 kóddal. Csak hétfőig.

Filter

Rendezés:

29 products

T9HC Vape Extreemly 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Ügyfélszolgálat_HU
T9HC Vape Extreemly 95% 1ml
Sale price€34,99
T9HC Vape Euforic 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Ügyfélszolgálat_HU
T9HC Vape Euforic 95% 1ml
Sale price€34,99
T9HC Vape Deep 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Ügyfélszolgálat_HU
T9HC Vape Deep 95% 1ml
Sale price€34,99
T9HC Vape Balanced 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Ügyfélszolgálat_HU
T9HC Vape Balanced 95% 1ml
Sale price€34,99
T8HC Vape Gorilla Kush 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Ügyfélszolgálat_HU
T8HC Vape Gorilla Power 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Ügyfélszolgálat_HU
T8HC Vape King Gorilla 95% 1ml | CannabudeHHC_Vapes_Ügyfélszolgálat_HU
T9HC Hash Extreemly 99% | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Hash Extreemly 99%
Sale price€10,90
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Balanced 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Blue Widow 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Maui Wowie 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Deep 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Joint Deep 99% | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Joint Deep 99%
Sale price€10,90
T9HC Joint Euforic 99% | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Joint Euforic 99%
Sale price€10,90
T9HC Joint Balanced 99% | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Joint Balanced 99%
Sale price€10,90
T9HC Hash Euforic 99% | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Hash Euforic 99%
Sale price€10,90
Elfogyott
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Extreemly 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Purple Queen 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Euforic 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)

Itt egy helyen megtalálod az összes Canapuff terméket a Cannabude-nál: a T9HC termékcsaládot virág, hash, joint és vape formájában, valamint a T8HC Vapes termékeket. Minden gyártási tétel laboratóriumban bevizsgált. Kizárólag 18 év feletti felnőttek részére.

A Canapuff szűk, átláthatóan felépített termékcsaládot kínál. Tucatnyi fajta helyett négy visszatérő aromaprofil van, amelyek minden fogyasztási formán végigvonulnak. Ha a Balanced virágként bejön, ugyanezt a profilt hashként, jointként vagy vape-ként is megtalálod.

A Canapuff termékcsaládjai

A márka összes penjét egy helyen, a Canapuff Vapes oldalon találod.

A négy aromaprofil

A fajtanevek az ízt írják le, nem a hatást. A tartalom egy termékcsaládon belül mindig azonos.

  • Balanced: egzotikus gyümölcsök, citrusos frissesség, füves árnyalatok
  • Deep: sötét és trópusi, virágos, fűszeres lecsengéssel
  • Euforic: érett cseresznye és erdei bogyók földes alaptónuson
  • Extreemly: trópusian édes, citrussal és fűszeres csúccsal

A virágoknál három klasszikus fajtanév is társul hozzájuk: Purple Queen, Blue Widow és Maui Wowie.

T8HC és T9HC: mi a különbség?

Mindkét kannabinoid ugyanabba a családba tartozik, és laboratóriumban állítják elő őket. Profiljukban és fajtaválasztékukban különböznek, a használatban alapvetően nem. A T9HC-t mára mind a négy fogyasztási formában kínáljuk, a T8HC-t egyelőre vape-ként.

Hogy mennyire erős a hatás, az a mennyiségtől, a fogyasztási formától és a saját tapasztalatodtól függ. Az elviselhetőségről és a hatásról nem teszünk egészségügyi állításokat. A termékek nem gyógyszerek.

A Canapuff és a jogi helyzet

A T8HC és a T9HC laboratóriumban előállított kannabinoidok, így nem klasszikus kendertermékek. Az új kannabinoidok jogi besorolása rövid időn belül változhat, mert a jogalkotó utólag is felvehet hatóanyagokat a szabályozás alá. Az aktuális helyzetet útmutatónkban foglaltuk össze: Kannabinoidok 2026-ban Németországban – az aktuális áttekintés.

Az értékesítés kizárólag 18 év feletti felnőttek részére történik.


Canapuff vásárlás

A Cannabude-nál egyértelmű tartalomjelöléssel, dokumentált laboratóriumi vizsgálattal és diszkrét szállítással vásárolhatod meg a Canapuff termékeket. Újdonság a kínálatban a T9HC Virágok, a T9HC Hash és az előre sodort T9HC Joint-ok.