Minden Virágok

Fedezd fel teljes virágkínálatunkat több mint 25 fajtával: a klasszikus HHZ virágoktól, mint a Gorilla Glue és a Northern Lights, a CBD virágokon át egészen a DICHT3R 40% Superior virágokig és a gyümölcsös Green8 Superior virágokig. Ha a virágokat inkább...

Filter

Rendezés:

62 products

HHZ-virág - Gorilla GlueHHZ virág - Gorilla Glue
HHZ virág - Gorilla Glue
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ-virág - Northern LightsHHZ virág - Northern Lights
HHZ virág - Northern Lights
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ-virág - Super Lemon HazeHHZ virág - Super Lemon Haze
HHZ virág - Super Lemon Haze
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ-virág - Purple DieselHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
HHZ virág - Purple Diesel
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ-virág - Skunk #1HHZ virág - Skunk #1
HHZ virág - Skunk #1
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virág - Frozty SkunkDICHT3R - 40% Superior Virágok - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Frozty Skunk
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Akció
HHZ Premium virág - Blueberry Yum YumHHZ Prémium virág - Blueberry Yum Yum
HHZ Prémium Virág - Blueberry Yum Yum
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Grow-Rilla GlueDICHT3R - 40% Superior Virágok - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Grow-Rilla Glue
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Akció
HHZ Premium virág - Super Silver HazeHHZ Prémium virág - Super Silver Haze
HHZ Prémium Virág - Super Silver Haze
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Kiki-Melon KushDICHT3R - 40% Superior Virágok - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Kiki-Melon Kush
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Cali-Gator WeedDICHT3R - 40% Superior Virágok - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Cali-Gator Weed
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Haze-FFMDICHT3R - 40% Superior Virágok - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Haze-FFM
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Akció
HHZ Premium virág - Mango KushHHZ Prémium virág - Mango Kush
HHZ Prémium Virág - Mango Kush
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Akció
HHZ Premium virág - OrangelloHHZ Prémium virág - Orangello
HHZ Prémium Virág - Orangello
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
CBD-virág - Purple HazeCBD virág - Purple Haze
CBD-virág - Purple Haze
Sale priceFrom €9,90 (€895,00/100g)
Green8 Superior virág Black Ice 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Green8 Superior Virágok Black Ice 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior virág Sushi Cali 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Green8 Superior Virágok Sushi Cali 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
CBD-virág - HarlequinCBD-virág - Harlequin - HHC Vapes
CBD-virág - Harlequin
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
CBD-virág - Lemon HazeCBD virág - Lemon Haze
CBD-virág - Lemon Haze
Sale priceFrom €9,90 (€895,00/100g)
CBD-virág - WundertüteCBD virág - Meglepetéscsomag
CBD-virág - meglepetéscsomag
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémium virág - Cosmic Kush 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Cosmic Kush 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Cosmic Kush 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Elfogyott
Green8 Superior virág Skittlez 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Green8 Superior Virágok Skittlez 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Elfogyott
CBD-virág - Blueberry Yum YumCBD virág - Blueberry Yum Yum
CBD-virág - Blueberry Yum Yum
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Elfogyott
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
SMASH Strawberry OG Super Sauce Flower 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)

Fedezd fel teljes virágkínálatunkat több mint 25 fajtával: a klasszikus HHZ virágoktól, mint a Gorilla Glue és a Northern Lights, a CBD virágokon át egészen a DICHT3R 40% Superior virágokig és a gyümölcsös Green8 Superior virágokig. Ha a virágokat inkább előre sodorva szeretnéd, a Pre-Rolled Joints termékeink között megtalálod a hozzád illő alternatívát. Diszkrét DHL-szállítás Németországból, 70 € felett ingyenes szállítással.

Virágvásárlás a Cannabude-nál

A Cannabude kínálatában több mint 25 fajtát találsz különböző kannabinoid-kategóriákból, mindegyiket laboratóriumban bevizsgálva. A kínálat az ipari kenderből származó CBD virágoktól a HHZ virágokon át egészen a Superior Blendekig terjed.

HHZ virágok

Kínálatunk HHZ virágai HHZ-vel (hexahidro-CBZ) nemesítettek. A HHZ jelenleg sem a német kábítószertörvényben (BtMG), sem az új pszichoaktív anyagokról szóló törvény (NpSG) mellékletében nem szerepel (2026 augusztusi állapot). A kínálatban olyan bevált klasszikus fajtákat találsz, mint a Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel és a Skunk #1. Ehhez jönnek HHZ Premium virágaink különösen tömör budokkal és gazdag terpénprofillal: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush és Orangello. Minden HHZ virág 9,90 €-tól kapható.

CBD virágok

Kínálatunk CBD virágai EU-tanúsítvánnyal rendelkező ipari kenderből származnak, és kevesebb mint 0,2 % THC-t tartalmaznak. Népszerű fajták: Purple Haze édes-gyümölcsös aromával, Lemon Haze friss, citrusos jeggyel, Harlequin mindenesként és Blueberry Yum Yum a bogyós gyümölcsök kedvelőinek. Ha szereted a meglepetéseket, válaszd a CBD-virág meglepetéscsomagot. Ehhez illően boltunkban a CBD hasist és a CBD Vapes termékeket is megtalálod.

DICHT3R 40% Superior virágok

A DICHT3R Superior virágok a gyártó szerint 40 % kannabinoidtartalomra építenek a Superior Blendben. A Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue és a Haze-FFM fajták mindegyike saját terpénprofilt kínál. Különösen népszerű: az 5-öt 3 áráért csomag 5 g-mal, kedvezményes áron. Az összes DICHT3R terméket, köztük a 96% H3 Vapes termékeket is, a Dicht3r márkaoldalon találod.

Green8 Superior virágok

A Green8 Superior virágok 2 g-os kiszerelésben, három fajtában kaphatók: Skittlez (gyümölcsös-édes), Black Ice (hűvös-földes) és a Sushi Cali (egzotikus-fanyar). Az ár 16,90 € 2 g-ért. A márkáról többet a Green8 oldalon tudhatsz meg.

Kék lótusz virágok

A kannabinoid-virágok mellett kék lótusz virágokat is forgalmazunk: ez egy Nymphaea caerulea alapú, növényi eredetű természetes termék. 25 g-os csomagban kapható 16,90 €-ért. További kék lótusz termékeket, például a kék lótusz hasist, a Kék lótusz kollekciónkban találod.