Minden Virágok

Fedezd fel teljes virágkínálatunkat több mint 25 fajtával: a klasszikus HHZ virágoktól, mint a Gorilla Glue és a Northern Lights, a CBD virágokon át egészen a DICHT3R 40% Superior virágokig és a gyümölcsös Green8 Superior virágokig. Ha a virágokat inkább...

Filter

Rendezés:

62 products

Meshflash Superior-Infused prémium virág - Green Dragon 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Green Dragon 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Green Dragon 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémium virág - Juggernaut OG 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Juggernaut OG 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Juggernaut OG 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémium virág - Thunder Diesel 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Thunder Diesel 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Thunder Diesel 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémium virág - Mystic Fire 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Mystic Fire 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Mystic Fire 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Highlander Highline 0,7gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Highlander Highline 0,7g
Sale price€34,90 (€4.985,71/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Frozty Skunk Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Forbidden Fruit 98% Superior 1gSHEESH Budz Forbidden Fruit 98% Superior 1g
SHEESH Budz Forbidden Fruit 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
Lotus Special - kék lótusz virágok 25gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Lotus Special - Blauer Lotus Virágok 25g
Sale price€16,90 (€67,60/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Crittical Afghani Kush Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Cali-Gator-Weed 25g Virágzat
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Maui Wowie 98% Superior 1gSHEESH Budz Maui Wowie 98% Superior 1g
SHEESH Budz Maui Wowie 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Grow-Rilla-Glue Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Super Lemon Haze 98% Superior 1gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
SHEESH Budz Super Lemon Haze 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Haze FFM Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Kikki Melon Kush Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
SHEESH Budz Strawberry Cough 98% Superior 1gSHEESH Budz Strawberry Cough 98% Superior 1g
SHEESH Budz Strawberry Cough 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Watermelon Zlushie 98% Superior 1gSHEESH Budz Watermelon Zlushie 98% Superior 1g
SHEESH Budz Watermelon Zlushie 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz OG Kush 98% Superior 1gSHEESH Budz OG Kush 98% Superior 1g
SHEESH Budz OG Kush 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Alien Cookies 98% Superior 1gSHEESH Budz Alien Cookies 98% Superior 1g
SHEESH Budz Alien Cookies 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
Elfogyott
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
SMASH Black DOG Super Sauce Flower 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Elfogyott
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
SMASH Northern Lights Super Sauce Flower 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Elfogyott
SMASH Lemon Haze Super Sauce virág 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
SMASH Lemon Haze Super Sauce Flower 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Extreemly 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Purple Queen 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)

Fedezd fel teljes virágkínálatunkat több mint 25 fajtával: a klasszikus HHZ virágoktól, mint a Gorilla Glue és a Northern Lights, a CBD virágokon át egészen a DICHT3R 40% Superior virágokig és a gyümölcsös Green8 Superior virágokig. Ha a virágokat inkább előre sodorva szeretnéd, a Pre-Rolled Joints termékeink között megtalálod a hozzád illő alternatívát. Diszkrét DHL-szállítás Németországból, 70 € felett ingyenes szállítással.

Virágvásárlás a Cannabude-nál

A Cannabude kínálatában több mint 25 fajtát találsz különböző kannabinoid-kategóriákból, mindegyiket laboratóriumban bevizsgálva. A kínálat az ipari kenderből származó CBD virágoktól a HHZ virágokon át egészen a Superior Blendekig terjed.

HHZ virágok

Kínálatunk HHZ virágai HHZ-vel (hexahidro-CBZ) nemesítettek. A HHZ jelenleg sem a német kábítószertörvényben (BtMG), sem az új pszichoaktív anyagokról szóló törvény (NpSG) mellékletében nem szerepel (2026 augusztusi állapot). A kínálatban olyan bevált klasszikus fajtákat találsz, mint a Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel és a Skunk #1. Ehhez jönnek HHZ Premium virágaink különösen tömör budokkal és gazdag terpénprofillal: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush és Orangello. Minden HHZ virág 9,90 €-tól kapható.

CBD virágok

Kínálatunk CBD virágai EU-tanúsítvánnyal rendelkező ipari kenderből származnak, és kevesebb mint 0,2 % THC-t tartalmaznak. Népszerű fajták: Purple Haze édes-gyümölcsös aromával, Lemon Haze friss, citrusos jeggyel, Harlequin mindenesként és Blueberry Yum Yum a bogyós gyümölcsök kedvelőinek. Ha szereted a meglepetéseket, válaszd a CBD-virág meglepetéscsomagot. Ehhez illően boltunkban a CBD hasist és a CBD Vapes termékeket is megtalálod.

DICHT3R 40% Superior virágok

A DICHT3R Superior virágok a gyártó szerint 40 % kannabinoidtartalomra építenek a Superior Blendben. A Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue és a Haze-FFM fajták mindegyike saját terpénprofilt kínál. Különösen népszerű: az 5-öt 3 áráért csomag 5 g-mal, kedvezményes áron. Az összes DICHT3R terméket, köztük a 96% H3 Vapes termékeket is, a Dicht3r márkaoldalon találod.

Green8 Superior virágok

A Green8 Superior virágok 2 g-os kiszerelésben, három fajtában kaphatók: Skittlez (gyümölcsös-édes), Black Ice (hűvös-földes) és a Sushi Cali (egzotikus-fanyar). Az ár 16,90 € 2 g-ért. A márkáról többet a Green8 oldalon tudhatsz meg.

Kék lótusz virágok

A kannabinoid-virágok mellett kék lótusz virágokat is forgalmazunk: ez egy Nymphaea caerulea alapú, növényi eredetű természetes termék. 25 g-os csomagban kapható 16,90 €-ért. További kék lótusz termékeket, például a kék lótusz hasist, a Kék lótusz kollekciónkban találod.