Minden Virágok

Fedezd fel teljes virágkínálatunkat több mint 25 fajtával: a klasszikus HHZ virágoktól, mint a Gorilla Glue és a Northern Lights, a CBD virágokon át egészen a DICHT3R 40% Superior virágokig és a gyümölcsös Green8 Superior virágokig. Ha a virágokat inkább...

Filter

Rendezés:

62 products

SHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1gSHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1g
SHEESH Budz Tangie Dream 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1gSHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1g
SHEESH Budz Durban Gelato 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
SHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1gSHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1g
SHEESH Budz Zkittlez 98% Superior 1g
Sale price€11,90 (€1.190,00/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Balanced 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Maui Wowie 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Blue Widow 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Deep 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Euforic 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
CBD-virág - Snow Kush
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Elfogyott
CBD-virág - Austin PowersCBD virág - Austin Powers
CBD-virág - Austin Powers
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)

Fedezd fel teljes virágkínálatunkat több mint 25 fajtával: a klasszikus HHZ virágoktól, mint a Gorilla Glue és a Northern Lights, a CBD virágokon át egészen a DICHT3R 40% Superior virágokig és a gyümölcsös Green8 Superior virágokig. Ha a virágokat inkább előre sodorva szeretnéd, a Pre-Rolled Joints termékeink között megtalálod a hozzád illő alternatívát. Diszkrét DHL-szállítás Németországból, 70 € felett ingyenes szállítással.

Virágvásárlás a Cannabude-nál

A Cannabude kínálatában több mint 25 fajtát találsz különböző kannabinoid-kategóriákból, mindegyiket laboratóriumban bevizsgálva. A kínálat az ipari kenderből származó CBD virágoktól a HHZ virágokon át egészen a Superior Blendekig terjed.

HHZ virágok

Kínálatunk HHZ virágai HHZ-vel (hexahidro-CBZ) nemesítettek. A HHZ jelenleg sem a német kábítószertörvényben (BtMG), sem az új pszichoaktív anyagokról szóló törvény (NpSG) mellékletében nem szerepel (2026 augusztusi állapot). A kínálatban olyan bevált klasszikus fajtákat találsz, mint a Gorilla Glue, Northern Lights, Super Lemon Haze, Purple Diesel és a Skunk #1. Ehhez jönnek HHZ Premium virágaink különösen tömör budokkal és gazdag terpénprofillal: Blueberry Yum Yum, Super Silver Haze, Mango Kush és Orangello. Minden HHZ virág 9,90 €-tól kapható.

CBD virágok

Kínálatunk CBD virágai EU-tanúsítvánnyal rendelkező ipari kenderből származnak, és kevesebb mint 0,2 % THC-t tartalmaznak. Népszerű fajták: Purple Haze édes-gyümölcsös aromával, Lemon Haze friss, citrusos jeggyel, Harlequin mindenesként és Blueberry Yum Yum a bogyós gyümölcsök kedvelőinek. Ha szereted a meglepetéseket, válaszd a CBD-virág meglepetéscsomagot. Ehhez illően boltunkban a CBD hasist és a CBD Vapes termékeket is megtalálod.

DICHT3R 40% Superior virágok

A DICHT3R Superior virágok a gyártó szerint 40 % kannabinoidtartalomra építenek a Superior Blendben. A Cali-Gator Weed, Frozty Skunk, Kiki-Melon Kush, Grow-Rilla Glue és a Haze-FFM fajták mindegyike saját terpénprofilt kínál. Különösen népszerű: az 5-öt 3 áráért csomag 5 g-mal, kedvezményes áron. Az összes DICHT3R terméket, köztük a 96% H3 Vapes termékeket is, a Dicht3r márkaoldalon találod.

Green8 Superior virágok

A Green8 Superior virágok 2 g-os kiszerelésben, három fajtában kaphatók: Skittlez (gyümölcsös-édes), Black Ice (hűvös-földes) és a Sushi Cali (egzotikus-fanyar). Az ár 16,90 € 2 g-ért. A márkáról többet a Green8 oldalon tudhatsz meg.

Kék lótusz virágok

A kannabinoid-virágok mellett kék lótusz virágokat is forgalmazunk: ez egy Nymphaea caerulea alapú, növényi eredetű természetes termék. 25 g-os csomagban kapható 16,90 €-ért. További kék lótusz termékeket, például a kék lótusz hasist, a Kék lótusz kollekciónkban találod.