DICHT3R

Ez a kategória a DICHT3R készletsarka. Míg a virágok máshol kis mennyiségben, kipróbálásra érhetők el, itt a 25 grammos kiszerelésről van szó. Ha DICHT3R terméket szeretnél vásárolni, és már ismered a fajtádat, a nagy kiszereléssel megspórolod a folyamatos újrarendelést. DICHT3R...

Filter

Rendezés:

6 products

Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Cali-Gator-Weed 25g Virágzat
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Grow-Rilla-Glue Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Kikki Melon Kush Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Frozty Skunk Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Haze FFM Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Crittical Afghani Kush Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)

Ez a kategória a DICHT3R készletsarka. Míg a virágok máshol kis mennyiségben, kipróbálásra érhetők el, itt a 25 grammos kiszerelésről van szó. Ha DICHT3R terméket szeretnél vásárolni, és már ismered a fajtádat, a nagy kiszereléssel megspórolod a folyamatos újrarendelést.

DICHT3R vásárlás: a 25 g-os fajták

Hat fajta kapható 25 grammos csomagban. A Haze FFM dupla almás karaktert hoz ánizsos jeggyel, a Frozty Skunk gyümölcsös-hűvös, mentolos lecsengéssel, a Cali-Gator-Weed és a Grow-Rilla-Glue saját profilt képvisel. Mellettük ott van még a Kikki Melon Kush és a Crittical Afghani Kush. A kannabinoidprofilt minden esetben a tétel COA-ja dokumentálja.

Miért a nagy kiszerelés

A 25 gramm a készletezésre van kitalálva. Akkor éri meg, ha megtaláltad a fajtádat és rendszeresen használod, ahelyett hogy újra és újra kis mennyiségeket vásárolnál. Ha előbb kipróbálnád, a kisebb kiszerelések itt találhatók: DICHT3R virágok.

Még több a DICHT3R-től

A virágok mellett a márka vape-ként is kapható. A DICHT3R Vapes ugyanazokat az aromaneveket viselik.

Gyakori kérdések a DICHT3R-ről

Hol vásárolhatok DICHT3R virágot készletre?

Közvetlenül ebben a kollekcióban, 25 grammos kiszerelésben.

Mi a különbség a normál DICHT3R virágokhoz képest?

Itt a 25 g-os nagy kiszerelésről van szó, a kisebb mennyiségek a DICHT3R virágok között találhatók.

Mi van a virágokban?

A kannabinoidprofilt az adott tétel COA-ja dokumentálja.