Virágok + Hasis

Itt virágot és hasist vásárolhatsz, egy helyen összegyűjtve. A kategória egyesíti az ipari kenderből készült CBD-termékeket, a HHZ-t és Superior kannabinoidokat tartalmazó modern fajtákat, valamint a hasist és az előre sodort jointokat. A gombokkal közvetlenül a megfelelő alkategóriába jutsz. Összes...

Filter

Rendezés:

96 products

Meshflash Superior-Infused prémium virág - Thunder Diesel 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Thunder Diesel 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Thunder Diesel 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémium virág - Green Dragon 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Green Dragon 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Green Dragon 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémium virág - Juggernaut OG 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Juggernaut OG 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Juggernaut OG 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémium virág - Cosmic Kush 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Cosmic Kush 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Cosmic Kush 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémium virág - Mystic Fire 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Mystic Fire 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Mystic Fire 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
MeshFlash - Frozen Hash - Piatella 2gMeshFlash - Frozen Hash - Piatella 2g
MeshFlash Frozen Hash Piatella
Sale price€29,90 (€1.495,00/100g)
MeshFlash - Frozen Hash - Blueberry Fresh 2gMeshFlash - Frozen Hash - Blueberry Fresh 2g
MeshFlash Frozen Hash Blueberry Fresh
Sale price€29,90 (€1.495,00/100g)
MeshFlash - fagyasztott hasis - Purplegum 2gMeshFlash - Frozen Hash - Purplegum 2g
MeshFlash Frozen Hash Purplegum 2g
Sale price€29,90 (€1.495,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Maui Wowie 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Blue Widow 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Balanced 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Deep 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Hash Balanced 99% | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Hash Balanced 99%
Sale price€10,90
T9HC Hash Deep 99% | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Hash Deep 99%
Sale price€10,90
T9HC Hash Euforic 99% | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Hash Euforic 99%
Sale price€10,90
T9HC Hash Extreemly 99% | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Hash Extreemly 99%
Sale price€10,90
Elfogyott
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Purple Queen 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Euforic 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Extreemly 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)

Itt virágot és hasist vásárolhatsz, egy helyen összegyűjtve. A kategória egyesíti az ipari kenderből készült CBD-termékeket, a HHZ-t és Superior kannabinoidokat tartalmazó modern fajtákat, valamint a hasist és az előre sodort jointokat. A gombokkal közvetlenül a megfelelő alkategóriába jutsz.

Mi a különbség a virág és a hasis között?

A virágok a növény szárított virágzatai. Lazák, aromásak, és a felületükön gyakran világos gyantaréteg látható. Hasis akkor keletkezik, amikor ezt a gyantát összegyűjtik és préselik. Így tömörebb, sötétebb és koncentráltabb lesz, mint a virág, amelyből származik.

A hasis sűrűbb és intenzívebb aromájú. Hogy melyik forma illik hozzád, az főleg ízlés és szokás kérdése, nem helyes vagy helytelen döntésé.

Mindkettőnél a tartalmazott kannabinoid a fontos. Ebben a kategóriában ipari kenderből származó CBD-t, valamint modern kannabinoidokat, például HHZ-t találsz. Hogy melyik kannabinoid van benne, az az adott termékoldalon szerepel.

Virág vásárlás: a CBD-től a HHZ-ig

A virágoknál két irány közül választhatsz. A CBD virágok tanúsított ipari kenderből származnak, és THC-tartalmuk a törvényes határérték alatt van.

A HHZ virágok és a Superior virágok másképp épülnek fel. Egy modern, célzottan előállított kannabinoiddal nemesítik őket, és nem klasszikus kendertermékek. Az olyan fajták, mint a HHZ Blüte Gorilla Glue, a HHZ Premium Blüte Blueberry Yum Yum vagy a SHEESH Budz Superior fajtái ebbe a csoportba tartoznak. A THC-tartalom mindegyiknél deklarálva van.

Hasis vásárlás: CBD hasis és HHZ hasis

A hasisnál is tisztán szétválasztjuk a kannabinoidok szerint. A CBD hasis, például a Just Kush vagy a Basic Blondie, ipari kenderből készül, és a jellegzetes hasisaromát hozza.

A HHZ hasis, például a Nepal Cream, ezzel szemben modern kannabinoidra épít. Nem klasszikus értelemben vett természetes gyanta, hanem célzottan előállított termék.

Milyen jogi helyzet vonatkozik a virágra és a hasisra?

Az ipari kenderből származó CBD-áru THC-tartalma a törvényes határérték alatt marad. A HHZ jelenleg sem a BtMG-ben (német kábítószertörvény), sem az NpSG (új pszichoaktív anyagokról szóló német törvény) mellékletében nem szerepel (2026 augusztusi állapot). Az olyan modern kannabinoidoknál, mint a HHZ, a jogi helyzet gyorsabban változik, ezért rendelés előtt érdemes röviden megnézni az aktuális állást.

Folyamatosan frissített áttekintést az útmutatónkban találsz: Kannabinoidok és legalitásuk Németországban 2026.

Hogyan szívják a virágot és a hasist?

A virágokat általában grinderrel aprítják fel. Ha egyáltalán nem akarsz magad sodorni, a jointok közül választható előre sodort lehetőségek a legegyszerűbb megoldás.

A hasis keményebb, mint a virág. Egy kis darab az ujjaid között röviden felmelegítve megpuhul, és utána szétmorzsolható. Fogyasztási vagy mennyiségi ajánlást nem adunk.

Gyakori kérdések a Virágok-ról és a hasisról

Mindkettőt a legjobb hűvösen, sötétben és légmentesen tárolni, például egy fedeles üvegben. Így az aroma és a szerkezet tovább megmarad. A Virágok rossz tárolás mellett kiszáradnak, a hasis pedig morzsálódóvá válhat. Tartsd mindkettőt távol a hőtől és a közvetlen napfénytől.

A CBD ipari kenderből származik, THC-tartalma a törvényi határérték alatt van. A HHZ célzottan előállított kannabinoid, nem ipari kendertermék. Vásárláskor tehát ne csak a formátumra (virág vagy hasis) figyelj, hanem elsősorban a benne lévő kannabinoidra.

Igen. A Virágok jól párologtatható egy száraz-Párologtató párologtatóban. Hasist olyan párologtatókban tudsz használni, amelyek koncentrátumokra vagy keverékre vannak kialakítva. A párologtatást sokan kíméletesebbnek tartják, mint a dohányzást, mert nem keletkezik égési füst. Előtte ellenőrizd, mire való a készüléked.