Virágok + Hasis

Itt virágot és hasist vásárolhatsz, egy helyen összegyűjtve. A kategória egyesíti az ipari kenderből készült CBD-termékeket, a HHZ-t és Superior kannabinoidokat tartalmazó modern fajtákat, valamint a hasist és az előre sodort jointokat. A gombokkal közvetlenül a megfelelő alkategóriába jutsz. Összes...

Filter

Rendezés:

96 products

CBD-virág - Lemon HazeCBD virág - Lemon Haze
CBD-virág - Lemon Haze
Sale priceFrom €9,90 (€895,00/100g)
CBD-virág - Purple HazeCBD virág - Purple Haze
CBD-virág - Purple Haze
Sale priceFrom €9,90 (€895,00/100g)
Kék lótusz hasisBlauer Lotus hasis
Hasch
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Kanna hasisKanna hasis
Hasch
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
CBD-virág - WundertüteCBD virág - Meglepetéscsomag
CBD-virág - meglepetéscsomag
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Lotus Special - kék lótusz virágok 25gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Lotus Special - Blauer Lotus Virágok 25g
Sale price€16,90 (€67,60/100g)
Lotus Special - kék lótusz hasis 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Lotus Special - Blauer Lotus Hasis 2g
Sale price€24,90 (€1.245,00/100g)
Highlander Highline 0,7gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Highlander Highline 0,7g
Sale price€34,90 (€4.985,71/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Cali-Gator WeedDICHT3R - 40% Superior Virágok - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Cali-Gator Weed
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virág - Frozty SkunkDICHT3R - 40% Superior Virágok - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Frozty Skunk
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Grow-Rilla GlueDICHT3R - 40% Superior Virágok - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Grow-Rilla Glue
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Haze-FFMDICHT3R - 40% Superior Virágok - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Haze-FFM
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Kiki-Melon KushDICHT3R - 40% Superior Virágok - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Kiki-Melon Kush
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Dicht3r - Cali-Gator-Weed 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Cali-Gator-Weed 25g Virágzat
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Grow-Rilla-Glue 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Grow-Rilla-Glue Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Kikki Melon Kush 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Kikki Melon Kush Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r - Frozty Skunk 25GHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Frozty Skunk Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Haze FFM 25 gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Haze FFM Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Dicht3r – Crittical Afghani Kush 25gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Dicht3r Crittical Afghani Kush Virágzat 25g
Sale price€199,00 (€796,00/100g)
Elfogyott
CBD-virág - Blueberry Yum YumCBD virág - Blueberry Yum Yum
CBD-virág - Blueberry Yum Yum
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Elfogyott
Kék lótusz hasis 10g csak 49,90HHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Elfogyott
CBD-virág - Austin PowersCBD virág - Austin Powers
CBD-virág - Austin Powers
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
CBD-virág - Snow Kush
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)

Itt virágot és hasist vásárolhatsz, egy helyen összegyűjtve. A kategória egyesíti az ipari kenderből készült CBD-termékeket, a HHZ-t és Superior kannabinoidokat tartalmazó modern fajtákat, valamint a hasist és az előre sodort jointokat. A gombokkal közvetlenül a megfelelő alkategóriába jutsz.

Mi a különbség a virág és a hasis között?

A virágok a növény szárított virágzatai. Lazák, aromásak, és a felületükön gyakran világos gyantaréteg látható. Hasis akkor keletkezik, amikor ezt a gyantát összegyűjtik és préselik. Így tömörebb, sötétebb és koncentráltabb lesz, mint a virág, amelyből származik.

A hasis sűrűbb és intenzívebb aromájú. Hogy melyik forma illik hozzád, az főleg ízlés és szokás kérdése, nem helyes vagy helytelen döntésé.

Mindkettőnél a tartalmazott kannabinoid a fontos. Ebben a kategóriában ipari kenderből származó CBD-t, valamint modern kannabinoidokat, például HHZ-t találsz. Hogy melyik kannabinoid van benne, az az adott termékoldalon szerepel.

Virág vásárlás: a CBD-től a HHZ-ig

A virágoknál két irány közül választhatsz. A CBD virágok tanúsított ipari kenderből származnak, és THC-tartalmuk a törvényes határérték alatt van.

A HHZ virágok és a Superior virágok másképp épülnek fel. Egy modern, célzottan előállított kannabinoiddal nemesítik őket, és nem klasszikus kendertermékek. Az olyan fajták, mint a HHZ Blüte Gorilla Glue, a HHZ Premium Blüte Blueberry Yum Yum vagy a SHEESH Budz Superior fajtái ebbe a csoportba tartoznak. A THC-tartalom mindegyiknél deklarálva van.

Hasis vásárlás: CBD hasis és HHZ hasis

A hasisnál is tisztán szétválasztjuk a kannabinoidok szerint. A CBD hasis, például a Just Kush vagy a Basic Blondie, ipari kenderből készül, és a jellegzetes hasisaromát hozza.

A HHZ hasis, például a Nepal Cream, ezzel szemben modern kannabinoidra épít. Nem klasszikus értelemben vett természetes gyanta, hanem célzottan előállított termék.

Milyen jogi helyzet vonatkozik a virágra és a hasisra?

Az ipari kenderből származó CBD-áru THC-tartalma a törvényes határérték alatt marad. A HHZ jelenleg sem a BtMG-ben (német kábítószertörvény), sem az NpSG (új pszichoaktív anyagokról szóló német törvény) mellékletében nem szerepel (2026 augusztusi állapot). Az olyan modern kannabinoidoknál, mint a HHZ, a jogi helyzet gyorsabban változik, ezért rendelés előtt érdemes röviden megnézni az aktuális állást.

Folyamatosan frissített áttekintést az útmutatónkban találsz: Kannabinoidok és legalitásuk Németországban 2026.

Hogyan szívják a virágot és a hasist?

A virágokat általában grinderrel aprítják fel. Ha egyáltalán nem akarsz magad sodorni, a jointok közül választható előre sodort lehetőségek a legegyszerűbb megoldás.

A hasis keményebb, mint a virág. Egy kis darab az ujjaid között röviden felmelegítve megpuhul, és utána szétmorzsolható. Fogyasztási vagy mennyiségi ajánlást nem adunk.

Gyakori kérdések a Virágok-ról és a hasisról

Mindkettőt a legjobb hűvösen, sötétben és légmentesen tárolni, például egy fedeles üvegben. Így az aroma és a szerkezet tovább megmarad. A Virágok rossz tárolás mellett kiszáradnak, a hasis pedig morzsálódóvá válhat. Tartsd mindkettőt távol a hőtől és a közvetlen napfénytől.

A CBD ipari kenderből származik, THC-tartalma a törvényi határérték alatt van. A HHZ célzottan előállított kannabinoid, nem ipari kendertermék. Vásárláskor tehát ne csak a formátumra (virág vagy hasis) figyelj, hanem elsősorban a benne lévő kannabinoidra.

Igen. A Virágok jól párologtatható egy száraz-Párologtató párologtatóban. Hasist olyan párologtatókban tudsz használni, amelyek koncentrátumokra vagy keverékre vannak kialakítva. A párologtatást sokan kíméletesebbnek tartják, mint a dohányzást, mert nem keletkezik égési füst. Előtte ellenőrizd, mire való a készüléked.