THCP Virágok

Sokan THCP virágokat keresnek, és végül mégis valami másnál kötnek ki. Az ok egyszerű: THCP virágot nálunk nem vásárolhatsz, és ennek kézzelfogható háttere van. Itt megtudod, miért, és mi kapható helyette. Miért nem lehet THCP virágot vásárolni A THCP időközben...

Filter

Rendezés:

41 products

Meshflash Superior-Infused prémium virág - Juggernaut OG 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Juggernaut OG 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Juggernaut OG 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémium virág - Thunder Diesel 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Thunder Diesel 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Thunder Diesel 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémium virág - Mystic Fire 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Mystic Fire 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Mystic Fire 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Lotus Special - kék lótusz virágok 25gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Lotus Special - Blauer Lotus Virágok 25g
Sale price€16,90 (€67,60/100g)
T9HC Blüten Balanced 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Balanced 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Maui Wowie 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Maui Wowie 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Blue Widow 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Blue Widow 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
T9HC Blüten Deep 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Deep 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Extreemly 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Extreemly 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Purple Queen 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Purple Queen 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
Elfogyott
T9HC Blüten Euforic 99% 2g | CannabudeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
T9HC Virágok Euforic 99% 2g
Sale price€17,90 (€895,00/100g)
CBD-virág - Snow Kush
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Elfogyott
CBD-virág - Austin PowersCBD virág - Austin Powers
CBD-virág - Austin Powers
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)

Sokan THCP virágokat keresnek, és végül mégis valami másnál kötnek ki. Az ok egyszerű: THCP virágot nálunk nem vásárolhatsz, és ennek kézzelfogható háttere van. Itt megtudod, miért, és mi kapható helyette.

Miért nem lehet THCP virágot vásárolni

A THCP időközben az új pszichoaktív anyagokról szóló német törvény (NpSG) hatálya alá került, így nem szabadon forgalmazható. Ezért tudatosan nem forgalmazzuk. Hogy hogyan alakult a jogi helyzet 2026-ban, azt a kannabinoidok Németországban című áttekintés írja le, magáról az anyagról pedig a THCP-útmutató ad tájékoztatást.

Milyen virágokat találsz helyette

THCP helyett más virágokat forgalmazunk. Ez a klasszikus CBD virágokkal kezdődik, például a Lemon Haze-zel vagy a Harlequinnel, és a HHZ virágokon át a Green8 Superior virágokig tart. Ezekhez jönnek még a DICHT3R Superior virágok és a Meshflash virágok. Az olyan fajtanevek, mint a Gorilla Glue vagy a Northern Lights, az aromát és a genetikát írják le.

Mire figyelhetsz ezeknél a virágoknál

Minden tételhez analitikai tanúsítvány tartozik a kannabinoidprofillal. A CBD virágok ipari kenderből származnak, THC-tartalmuk laborvizsgálat szerint a megengedett határérték alatt van. Kivétel a kék lótusz, egy kannabinoidok nélküli botanikai virág, amelyet hosszú kulturális múltja miatt forgalmazunk.

Gyakori kérdések a THCP virágokról

Vásárolhatok THCP virágot Németországban?

Nem. A THCP az NpSG hatálya alá tartozik, és nem szabadon forgalmazható. Ezért nem kínáljuk ezt az anyagot.

Milyen virágok kaphatók a THCP virágok helyett?

A kínálatban ipari kenderből származó CBD virágok, valamint eltérő kannabinoidprofilú HHZ és Superior virágok szerepelnek. Hogy melyik illik hozzád, azt főként az aroma dönti el.

Miért szabályozott egyáltalán a THCP?

A jogalkotó felvette a THCP-t az új pszichoaktív anyagokról szóló törvénybe (NpSG). Erről bővebben a THCP-útmutatóban olvashatsz.