THCP Virágok

Sokan THCP virágokat keresnek, és végül mégis valami másnál kötnek ki. Az ok egyszerű: THCP virágot nálunk nem vásárolhatsz, és ennek kézzelfogható háttere van. Itt megtudod, miért, és mi kapható helyette. Miért nem lehet THCP virágot vásárolni A THCP időközben...

Filter

Rendezés:

41 products

HHZ-virág - Gorilla GlueHHZ virág - Gorilla Glue
HHZ virág - Gorilla Glue
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ-virág - Northern LightsHHZ virág - Northern Lights
HHZ virág - Northern Lights
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ-virág - Super Lemon HazeHHZ virág - Super Lemon Haze
HHZ virág - Super Lemon Haze
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ-virág - Purple DieselHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
HHZ virág - Purple Diesel
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
HHZ-virág - Skunk #1HHZ virág - Skunk #1
HHZ virág - Skunk #1
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virág - Frozty SkunkDICHT3R - 40% Superior Virágok - Frozty Skunk
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Frozty Skunk
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Akció
HHZ Premium virág - Blueberry Yum YumHHZ Prémium virág - Blueberry Yum Yum
HHZ Prémium Virág - Blueberry Yum Yum
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Grow-Rilla GlueDICHT3R - 40% Superior Virágok - Grow-Rilla Glue
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Grow-Rilla Glue
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Akció
HHZ Premium virág - Super Silver HazeHHZ Prémium virág - Super Silver Haze
HHZ Prémium Virág - Super Silver Haze
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Kiki-Melon KushDICHT3R - 40% Superior Virágok - Kiki-Melon Kush
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Kiki-Melon Kush
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Cali-Gator WeedDICHT3R - 40% Superior Virágok - Cali-Gator Weed
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Cali-Gator Weed
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
DICHT3R - 40% Superior virágok - Haze-FFMDICHT3R - 40% Superior Virágok - Haze-FFM
Dicht3r - 40% Superior Virágok - Haze-FFM
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Akció
HHZ Premium virág - Mango KushHHZ Prémium virág - Mango Kush
HHZ Prémium Virág - Mango Kush
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Akció
HHZ Premium virág - OrangelloHHZ Prémium virág - Orangello
HHZ Prémium Virág - Orangello
Regular price€12,90 Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
CBD-virág - Purple HazeCBD virág - Purple Haze
CBD-virág - Purple Haze
Sale priceFrom €9,90 (€895,00/100g)
Green8 Superior virág Black Ice 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Green8 Superior Virágok Black Ice 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior virág Sushi Cali 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Green8 Superior Virágok Sushi Cali 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
CBD-virág - HarlequinCBD-virág - Harlequin - HHC Vapes
CBD-virág - Harlequin
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
CBD-virág - Lemon HazeCBD virág - Lemon Haze
CBD-virág - Lemon Haze
Sale priceFrom €9,90 (€895,00/100g)
CBD-virág - WundertüteCBD virág - Meglepetéscsomag
CBD-virág - meglepetéscsomag
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémium virág - Cosmic Kush 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Cosmic Kush 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Cosmic Kush 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Meshflash Superior-Infused prémium virág - Green Dragon 1gMeshflash Superior-Infused Prémium virág - Green Dragon 1g
Meshflash Premium Infused CBD Virágzat - Green Dragon 1g
Sale priceFrom €11,90 (€1.190,00/100g)
Elfogyott
Green8 Superior virág Skittlez 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Green8 Superior Virágok Skittlez 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Elfogyott
CBD-virág - Blueberry Yum YumCBD virág - Blueberry Yum Yum
CBD-virág - Blueberry Yum Yum
Sale priceFrom €9,90 (€990,00/100g)

Sokan THCP virágokat keresnek, és végül mégis valami másnál kötnek ki. Az ok egyszerű: THCP virágot nálunk nem vásárolhatsz, és ennek kézzelfogható háttere van. Itt megtudod, miért, és mi kapható helyette.

Miért nem lehet THCP virágot vásárolni

A THCP időközben az új pszichoaktív anyagokról szóló német törvény (NpSG) hatálya alá került, így nem szabadon forgalmazható. Ezért tudatosan nem forgalmazzuk. Hogy hogyan alakult a jogi helyzet 2026-ban, azt a kannabinoidok Németországban című áttekintés írja le, magáról az anyagról pedig a THCP-útmutató ad tájékoztatást.

Milyen virágokat találsz helyette

THCP helyett más virágokat forgalmazunk. Ez a klasszikus CBD virágokkal kezdődik, például a Lemon Haze-zel vagy a Harlequinnel, és a HHZ virágokon át a Green8 Superior virágokig tart. Ezekhez jönnek még a DICHT3R Superior virágok és a Meshflash virágok. Az olyan fajtanevek, mint a Gorilla Glue vagy a Northern Lights, az aromát és a genetikát írják le.

Mire figyelhetsz ezeknél a virágoknál

Minden tételhez analitikai tanúsítvány tartozik a kannabinoidprofillal. A CBD virágok ipari kenderből származnak, THC-tartalmuk laborvizsgálat szerint a megengedett határérték alatt van. Kivétel a kék lótusz, egy kannabinoidok nélküli botanikai virág, amelyet hosszú kulturális múltja miatt forgalmazunk.

Gyakori kérdések a THCP virágokról

Vásárolhatok THCP virágot Németországban?

Nem. A THCP az NpSG hatálya alá tartozik, és nem szabadon forgalmazható. Ezért nem kínáljuk ezt az anyagot.

Milyen virágok kaphatók a THCP virágok helyett?

A kínálatban ipari kenderből származó CBD virágok, valamint eltérő kannabinoidprofilú HHZ és Superior virágok szerepelnek. Hogy melyik illik hozzád, azt főként az aroma dönti el.

Miért szabályozott egyáltalán a THCP?

A jogalkotó felvette a THCP-t az új pszichoaktív anyagokról szóló törvénybe (NpSG). Erről bővebben a THCP-útmutatóban olvashatsz.