Kratom vásárlás

Mitragyna speciosa Délkelet-Ázsiából: kratom por és kapszula különböző fajtákban

Filter

Rendezés:

11 products

Kratompor 25g - Pure GreenHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Kratom por 25g - Pure Green
Sale price€9,90 (€39,60/100g)
Kratompor 25g - Red Maeng DaHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Kratompor 25g - Red Maeng Da
Sale price€9,90 (€39,60/100g)
Kratompor 50g - Green Maeng DaHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Kratompor 50g - Green Maeng Da
Sale price€19,90 (€39,80/100g)
Kratompor 50g - Yellow BaliHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Kratompor 50g - Yellow Bali
Sale price€19,90 (€39,80/100g)
Kratompor 50g - Green AppleHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Kratom por 50g - Zöld alma
Sale price€19,90 (€39,80/100g)
Kratompor 50g - Lemon & LimeHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Kratom por 50g - Citrom és Lime
Sale price€19,90 (€39,80/100g)
Kratompor 50g - CherryHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Kratompor 50g - cherry
Sale price€19,90 (€39,80/100g)
Elfogyott
Kratompor 25g - Borneo WhiteHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Kratompor 25g - Borneo White
Sale price€9,90 (€39,60/100g)
Elfogyott
Kratompor 50g - White SumatraHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Kratompor 50g - White Sumatra
Sale price€19,90 (€39,80/100g)
Elfogyott
Kratompor 50g - Red Maeng DaHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Kratom por 50g - Red Maeng Da
Sale price€19,90 (€39,80/100g)

Nálunk a kratom a kannabinoidokon kívüli kategória. Egy délkelet-ázsiai fáról származik, és itt por és kapszula formájában kínáljuk. Ha kratomot szeretnél vásárolni, elsősorban a fajta és a kiszerelés alapján választasz.

Kratom vásárlás: por és kapszula

A kínálat legnagyobb részét a kratompor adja, 25 grammos és 50 grammos kiszerelésben. A fajták a származás és a levél színe szerint különböznek, például Red Maeng Da, White Sumatra vagy Pure Green. Emellett van egy kapszulás változat is mindenkinek, aki szeretné elkerülni a mérlegelést.

Miben különböznek a fajták

A kratomot hagyományosan a levélerek színe szerint osztályozzák, tehát piros, zöld vagy fehér. A Red Maeng Da a legismertebb piros fajták közé tartozik, a Pure Green a zöld vonalat képviseli, a White Sumatra a fehéret.

Fontos tudnivaló

A kratomot Németországban füstölőként és gyűjtői termékként kínálják, és nem emberi fogyasztásra szánják. Kérjük, vedd figyelembe az adott termékoldalon szereplő információkat.

Gyakori kérdések a kratomról

Hol vásárolhatok kratomot?

Közvetlenül ebben a kollekcióban, por formájában két kiszerelésben vagy kapszulaként.

Milyen fajták vannak?

Többek között Red Maeng Da, White Sumatra, Pure Green és Cherry. A besorolás a származást és a levél színét követi.

Miben különbözik a 25 g és az 50 g?

Csak a mennyiségben. A 25 g-os változat jó a kipróbáláshoz, az 50 g-os a már kiválasztott fajtához.

Gyakori kérdések a kratomról

Minden, amit tudnod kell!

Kratom (Mitragyna speciosa) egy délkelet-ázsiai trópusi növény, amelynek leveleit ott évszázadok óta hagyományosan használják.

A levelek természetes alkaloidokat tartalmaznak. Mennyiségük eltér fajta és származás szerint.

Webshopunkban megtalálod a laborban bevizsgált kratom port és kivonatokat.

A kratomfajták elsősorban a származási régió és a levélerek színe (White, Red, Green) szerint különböznek:

  • 🌿 Borneo White: fehér levélerek, Borneóból származik
  • 🔥 Red Maeng Da: Maeng Da fajta vörös levélerekkel
  • 🍃 Pure Green: zöld levélerű levelek
  • 🍬 Kratom gumicukor: kratom gumicukor formában

A származásról, a formátumról és a töltetmennyiségről az egyes termékleírásokban találsz részleteket.