Green8 Superior Virágok

Green8 Superior Virágok – intenzív aroma, ellenőrzött minőség és tiszta kannabinoid profil

Filter

Rendezés:

3 products

Green8 Superior virág Black Ice 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Green8 Superior Virágok Black Ice 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Green8 Superior virág Sushi Cali 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Green8 Superior Virágok Sushi Cali 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)
Elfogyott
Green8 Superior virág Skittlez 2gHHC_Párologtatók_Szállítás_HU
Green8 Superior Virágok Skittlez 2g
Sale price€16,90 (€845,00/100g)

A Green8 egy kompakt, de önálló virágvonal. Végtelen fajtalista helyett néhány markáns profilt kínál 2 grammos egységekben. Aki Green8 virágot szeretne vásárolni, többnyire pont ezt a tiszta, kissé egyedi ízkaraktert keresi.

Green8 virág vásárlás: a fajták

A Black Ice a zászlóshajó, egy hűvös-fűszeres profil enyhén édes alaptónussal, amely téli karakterre emlékeztet. A Skittlez gyümölcsös-színes irányba megy, a Sushi Cali egyedi, friss profilt hoz. A fajtanevek az aromát és a genetikát írják le.

Besorolás

A Green8 virágokat laboratóriumban vizsgálják, és 2 grammos egységekben érkeznek. Értékesítés csak 18 éven felülieknek. A márkáról többet a Green8 oldalon olvashatsz. Ha más virágokat szeretnél összehasonlítani, nézz be a HHZ virágokhoz vagy a CBD virágokhoz.

Gyakori kérdések a Green8 virágokról

Hol vásárolhatok Green8 virágot?

Közvetlenül ebben a kollekcióban, 2 grammos egységekben.

Mit jelent a Black Ice?

Egy hűvös-fűszeres aromaprofilt enyhén édes alaptónussal, ez a legismertebb Green8-fajta.